Wieńce pogrzebowe Szczecin
Firma TEMPLE istnieje na rynku ponad 20 lat. Ze względu na lokalizację (II brama Cmentarza Centralnego w Szczecinie) nasze usługi wychodzą naprzeciw oczekiwaniom klientów odwiedzających groby swoich bliskich, rodziny i znajomych. Nasz wieloletni kontakt z klientami zobowiązuje do wykonywania usług i sprzedaży towarów na wysokim poziomie. Sprzedawane przez nas znicze pochodzą od sprawdzonych producentów, których jakość jest weryfikowana zarówno przez nas, jak i klientów. Wieńce, stroiki, wiązanki pogrzebowe wykonuje większość kwiaciarni w Szczecinie, ale to my mamy okazję usłyszeć opinie na ich temat od klientów, którzy odwiedzają nas na co dzień. Biorąc pod uwagę wszystkie komentarze, dokładamy wszelkich starań, aby opinie na temat naszych wieńców i stroików były jak najbardziej pozytywne.
Wieńce pogrzebowe Szczecin
Zamówione u nas wieńce dowozimy bezpłatnie do kaplicy Cmentarza Centralnego w Szczecinie. Wieniec dostarczony przez nas będzie wystawiony przy trumnie, następnie zostanie przewieziony i złożony na grobie osoby zmarłej w trakcie ceremonii pogrzebowej.
Stroiki na trumnę Szczecin
Możliwa jest dostawa w inne miejsce na terenie Szczecina za dodatkową opłatą. Szczegóły dotyczące dostawy (data, godzina pogrzebu itd.) należy ustalić telefonicznie, wypełniając również formularz zamówienia.
Stroiki pod urnę kwiaciarnia Temple
W cenę wieńca wliczona jest ręcznie wypisana szarfa z zamówionym tekstem. Za dodatkową opłatą 40 zł drukujemy komputerowo tekst na satynowej szarfie.

Jeśli pamiętacie o rocznicach, urodzinach swoich bliskich, a nie możecie w tych dniach osobiście złożyć kwiatów lub zniczy, zrobimy to w Waszym imieniu, w wyznaczonym dniu.
Wieńce pogrzebowe Szczecin
Przy odbiorze osobistym przyjmujemy również płatności kartami płatniczymi. Pracujemy przez 7 dni w tygodniu, więc telefon w niedzielę nas nie zaskoczy.